SLOVA ŘEDITELKY

„Škola končí – vypnuli nám proud“ 😉

Co jste měli slyšet a neslyšeli:

Milí žáci,
za chvíli obdržíte od třídních učitelů vyhodnocení své celoroční práce. Pokud se někomu z vás výsledek trochu nepovedl tak nezoufejte a v příštím roce budete mít další šanci vše napravit.
Až se rozdá poslední vysvědčení a zavřou se dveře naší školy, čekají na Vás dva měsíce prázdnin – tedy zasloužený odpočinek, který potřebujete jak Vy, tak i Vaši učitelé.
Přeji Vám, abyste si uskutečnili zážitky, které si přejete a na které budete dlouho vzpomínat.
Vím, že se Vám někdy nechce poslouchat a respektovat rady dospělých, proto Vám nebudu dávat žádné rady ani moralizovat, ale chci Vás poprosit, myslete vždy na svoje zdraví a dbejte při veškerých prázdninových aktivitách zvýšené opatrnosti, abychom se 2. září zase sešli všichni zdraví, odpočatí, plní elánu a energie do další práce.
Školní rok 2023/24 pro ZŠ Švermova skončil a hurá na prázdniny …..

Zpravodajství v regionech 14. 6. 2024 – informace z naší školy 15:23