EKOTÝM
SETKÁNÍ EKOŠKOL

Letošní setkání EKOŠKOL proběhlo opět v Liberci, propojilo jak žáky, učitele a členy ekotýmů různých škol do jednoho společného úsilí o udržitelnost a ochranu životního prostředí. Setkání bylo plné inspirace, vzájemného sdílení a objevování nových aspektů ekologie.

Na začátku setkání každá zúčastněná škola sdílela své úspěchy a projekty. Po prezentacích jednotlivých ekotýmů následovala exkurze po Severočeském muzeu v Liberci, kde jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací a v průběhu prohlídky jsme navštívili i místa veřejnosti nepřístupná. Celý den byl plný inspirace a nových zážitků. Toto setkání nám připomnělo že můžeme dělat změnu a že spolupráce je klíčem k dosažení udržitelnější budoucnosti.