Návštěva EDUCA EXPO očima 8.B: Ztraceni, ale nezlomeni

Ve čtvrtek jsme vyrazili na EDUCA EXPO, což je obří veletrh škol a firem v Home Credit Areně. Řekněme to na rovinu – hala je tak velká, že jsme se hned na začátku ztratili. Náš plán? No, zřejmě ho někdo zapomněl v autobuse. Bloudili jsme mezi stánky jako hladoví turisté na dovolené, co hledají bufet. A ano, na jednu z přednášek jsme prostě úplně zapomněli. Oops!

Pár z nás samozřejmě nemohlo odolat pokušení trošku pozlobit (jen maličko, fakt!), ale nakonec to nebyla žádná katastrofa. Když jsme si probojovali cestu labyrintem stánků, zjistili jsme, že na EDUCA EXPO vlastně mají fakt zajímavé věci – třeba různé workshopy, roboty, módní přehlídky a cool školy, o kterých jsme nikdy neslyšeli. U některých firem jsme si už skoro říkali, že bychom mohli rovnou začít pracovat.

Takže i když jsme chvílemi vypadali jako ztracená výprava, co si spletla mapu s jízdním řádem, celé to bylo nakonec fakt fajn. A ano, možná jsme se i něco přiučili (ale to neříkejte učitelům)!

A za rok už naostro na střední školu.