2024/2025
Boje v tělocvičně: Úpolové hry, kde vítězí síla nad duchem!“

Tento týden jsme se na druhém stupni pořádně zapotili při úpolových hrách v hodinách tělesné výchovy. V tělocvičně to připomínalo bitevní pole spíše než školu! Bojový duch ovládl nejen chlapce, ale i děvčata, která se vrhla do akce s překvapivou vervou.

První disciplínou bylo přetahování lanem. Týmy i jednotlivci se do toho pustili s takovou silou, že to vypadalo, jako by měla podlaha pod nimi prasknout. Každý centimetr vítězství si doslova vybojovali zuby nehty.

Poté jsme se pustili do páky. Odehrávaly se souboje titánů a amazonek! Dívky nezůstaly za chlapci ani o krok pozadu a ukázaly neskutečnou houževnatost. Největší překvapení? Když Anička porazila Fandu, došlo mu, že musí začít více cvičit s vlastním tělem a méně sedět u počítače.

Vytlačovaná na žíněnce přinesla zápasy plné pádů, smíchu a vzrušeného povzbuzování spolužáků. A co házená s medicinbalem? Někteří si teprve uvědomili, že tenhle míč váží mnohem víc než počítačová myš!

Ať už to byly výkřiky boje nebo smíchu, jedno je jisté: tento týden na tělocviku zůstane nezapomenutelný!

Mgr. Jaroslav Komberec, Mgr. Šárka Kalvová a Mgr. Pavel Polák